{TYTUL}

Witamy w Varcolor

O nas

VARCOLOR to nowoczesna i dynamiczna firma, będąca częścią Gruppo Gabrielli, specjalizująca się w powlekaniu ciągłym stalowych wyrobów płaskich. Powstała w 2000 roku, jest jedną z najmłodszych firm na międzynarodowym rynku stali wstępnie powlekanych.
 
Dzięki kompletnej gamie produktów, VARCOLOR zaspokaja potrzeby ciągle rozwijającego się rynku europejskiego, dynamicznego i wciąż bardziej wymagającego. Kluczową rolę odegrał w firmie dział Badań i Rozwoju, który pozwolił na wejście na rynek z serią produktów o nowej koncepcji oraz charakterystykach technicznych i estetycznych pierwszej jakości.
 
Misją VARCOLOR jest dążenie do zrewolucjonizowania sektora poprzez nowe ukierunkowanie na Klienta końcowego, dostarczając jednocześnie wysokiej jakości produkt oraz usługę serwisowania i konsultacji z wykwalifikowanym personelem. Poprzez respektowanie czasów produkcji i dostawy, VARCOLOR zapewnia dodatkową gwarancję w raportach z klientami. Naszym najważniejszym zasobem jest personel – drużyna młodych i zmotywowanych osób silnie związanych z filozofią VARCOLOR: realizować cele przedsiębiorstwa poprzez pełną satysfakcję Klientów.